Restauracja

Zasmakuj w specjałach kuchni staropolskiej

 

MenuWesela

 Restauracja  czynna codziennie  w godzinach 12.00-20.00

Rezerwacja stolików  pod nr telefonu 603 756 901

Restauracja

Odkryj niepowtarzalny charakter naszej restauracji.

Pałac Lubostroń wraz ze swoim zabytkowym, XIX wiecznym pałacem oraz pięknym angielskim parkiem tworzy wspaniałe miejsce wypoczynku. W dawnych budynkach wozowni znajduje się obecnie restauracja, polecająca specjały kuchni staropolskiej.

 

Restauracja mogąca ugościć jednocześnie około 100 osób w swoich salonach oraz około 200 osób na dziedzińcu proponuje Państwu:

  • obiady i kolacje – na życzenie z uroczystą oprawą
  • organizację: przyjęć, bankietów, balów, konferencji, szkoleń, pikników i festynów

 

Pałac Lubostroń organizuje również przyjęcia weselne z możliwością ślubu w kaplicy pałacowej oraz zapewnieniem miejsc noclegowych.

Do Państwa dyspozycji jest także pałac główny z możliwością pomieszczenia 120 osób w zabytkowych salonach pałacowych.

Dodatkową atrakcją mogą być: spacery po parku, ognisko czy pieczeń na rożnie.

Catering

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie oraz znakomite potrawy kuchni staropolskiej, które zachwycą nawet najbardziej wybredne gusta. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wyśmienite menu doceniane przez naszych gości. 

Spotkania okolicznościowe

Szczególna atmosfera wszystkich pomieszczeń restauracyjnych, jak i drinkbaru to wyjątkowe miejsce relaksu i realizacji wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich. Naszym gościom oferujemy organizację obiadów i kolacji na życzenie ze specjalną oprawą, lunchu w formie stołu szwedzkiego lub w formie zasiadanej, jak również przerwy kawowe serwowane podczas konferencji i szkoleń.