asSala Portretowa znajdująca się w prawej części pałacu głównego na podwyższonym parterze posiada znakomite warunki do organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów, czy wykładów. Bezpośrednie wyjście do westybulu oraz pod partyk, umożliwia zorganizowanie przerwy kawowej na świeżym powietrzu z pięknym widokiem na park. Jej znaczna wysokość w połączeniu z dużymi oknami tworzy odpowiednią akustykę.

– ustawienie szkoleniowe „U” – do 32 osób
– ustawienie wykładowe – do 42 osób

Sala Rotundowa znajdująca się w centrum pałacu, również na podwyższonym parterze posiada doskonałe warunki akustyczne, stąd też jest szczególnie predysponowanym miejscem do organizacji konferencji i koncertów. Unikatowa sztukateria, stiukowe wyłożenia ścian oraz artystycznie intrasowana podłoga sprawiają, że jest to najbardziej reprezentacyjne miejsce w całym zespole pałacowym. Polecamy zadysponować tą sale na specjalne spotkania. Może także zostać zaadaptowana jako sala do pracy w grupie szkoleniowej.

– ustawienie wykładowe – do 120 osób
– ustawienie koncertowe – do 130 oób
– ustawienie szkoleniowe – do 30 osób

Salon Ogrodowy jest usytuowany w części zachodniej pałacu i posiada wspaniałe walory widokowe dające spojrzenie na park angielski.

– ustawienie wykładowe – do 60 osób
– ustawienie szkoleniowe – do 30 osób

Salonik Klubowy

– ustawienie szkoleniowe – do 12 osób

Powozownia usytuowana jest w kompleksie restauracyjnym i stwarza możliwość organizacji szkoleń, konferencji, bankietów jak również i koncertów.

– ustawienie wykładowe – do 60 osób
– ustawienie szkoleniowe – do 30 osób

Sala konferencyjna znajduje się na pierwszym piętrze kompleksu restauracyjnego i przystosowana jest do prowadzenia szkoleń, konferencji i wykładów.

– ustawienie wykładowe – do 50 osób
– ustawienie szkoleniowe – do 30 osób

Posiadamy pełne wyposażenie do przeprowadzania konferencji.