[:pl]

Naturalne warunki zabytkowego zespołu pałacowo – parkowego umożliwiają pełen relaks i spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Piękne aleje w zabytkowym parku angielskim stwarzają możliwość przejażdżki powozami, rowerami uprawianie joggingu czy nordic walkingu. Unikatowa szata roślinna parku wraz z ustronnymi zakątkami są szczególnie predysponowane do wypoczynku w ciszy i spokoju.

W ramach rekreacji możliwe jest także zorganizowanie spływu kajakowego.

W zależności od pory roku Pałac Lubostroń organizuje przejazdy po parku bryczką, tramwajem konnych lub saniami.

Pałac Lubostroń organizuje także:

ogniska lub pieczeń na rożnie

pikniki i festyny.

Na życzenie klienta istnieje możliwość organizacji koncertu dla grup wycieczkowych lub z okazji imprez okolicznościowych.

 

[:en]

Naturalne warunki zabytkowego zespołu pałacowo – parkowego umożliwiają pełen relaks

i spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Piękne aleje w zabytkowym parku angielskim stwarzają możliwość przejażdżki powozami jak i uprawianie joggingu. Unikatowa szata roślinna parku wraz z ustronnymi zakątkami są szczególnie predysponowane do wypoczynku w ciszy i spokoju.

Dla Naszych Gości istnieje możliwość przygotowania napadu na wóz taborowy

w inscenizacji napadów Robin Hood’a z lasów Sherwood lub w charakterze polskich rozbójników. Inscenizację przygotowuje firma „RANCHO” Ośrodek Rekreacji Konnej Gospodarstwo Agroturystyczne Tomasz Goc. W GALERII mogą Państwo zobaczyć zdjęcia z inscenizacji napadu na pociąg w stylu western.

 

 

[:]