23.09.2016
img
1

[:pl]Konkurs „LUBOSTROŃ NA WAKACJE”[:]

[:pl]W niedzielę, 18 września 2016 roku, w pałacu w Lubostroniu podczas obchodzonych w tym dniu Europejskich Dni Dziedzictwa, podsumowaliśmy nasz konkurs „LUBOSTROŃ NA WAKACJE”. Uczestnicy tego spotkania mogli wysłuchać interesującej prelekcji dr Agnieszki Wysockiej pt. „Symbolika elementów architektonicznych pałacu w Lubostroniu” oraz mistrzowskiej gry pianisty Michała Szymanowskiego. Niewątpliwą atrakcją była również wystawa pamiątek po rodzinie Skórzewskich – dawnych właścicielach pałacu w Lubostroniu.
Dziękujemy tym uczestnikom konkursu, którzy skorzystali z zaproszenia do Lubostronia. Okazało się, że wśród nich znajduje się Pan Robert Anioł, zwycięzca pierwszej edycji konkursu „Lubostroń, na wakacje” oraz Pani Sylwia Czapla, która zajęła drugie miejsce. Zgodnie z obietnicą publikujemy ostateczną listę laureatów wraz z punktacją oraz nasze podsumowanie konkursu. Tym z laureatów, którzy nie spotkali się z nami w niedzielę nagrody wyślemy pocztą.

Końcowa klasyfikacja uczestników konkursu „Lubostroń na wakacje”
1. Robert Anioł ze Swarzędza – 83 pkt.
2. Sylwia Czapla z Julianowa – 72
3. Maria Sondowska z Szałata -70
4. Magdalena Kaczmarek ze Żnina – 41
5. Danuta Balbus z Wągrowca – 38
6. Kacper Rambowicz z Lubostronia – 34
7. Kinga Nowińska z Kruszwicy -31
8. Katarzyna Cieniawa ze Żnina – 26
9. Wojciech Kaczorowki z Tominka – 23
10. Marek Sadkowski z Unisławia – 23
11. Beata Kaczmarek z Młodocina – 18
12. Robert Cieniawa ze Żnina – 15
13. Joanna Narożniak-Zygaj z Janowca Wielkopolskiego – 12
14. Wioletta Kąkol ze Strążek- 10
15. Szymon Palkowski ze Świecia – 7
Zwycięzcą oraz pozostałym laureatom gratulujemy.

W konkursie trwającym od 1 sierpnia do 4 września 2016r. organizowanego na stronie FB Pałacu Lubostroń zadano 11 pytań, o różnej skali trudności. Pytania dotyczyły historii Pałacu w Lubostroniu. Na zadane pytania do dnia 30.08.2016r. otrzymaliśmy 126 prawidłowych odpowiedzi. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W wyniku konkursu w okresie jego trwania stronę FB Pałacu polubiły 434 osoby. To nowi przyjaciele Pałacu Lubostroń :). Zasięg postów związanych z konkursem osiągnął nie spotykany wcześniej poziom 6314 użytkowników FB. Aktywność w FB dotycząca postów w tym okresie wyniosła 55 067 i była o 284% większa od aktywności w miesiącu lipcu.
Te fakty skłoniły nas do kontynuowania internetowych spotkań z Pałacem Lubostroń oraz do organizacji kolejnych konkursów. Kolejny już w październiku. Jeszcze nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów, ale możemy powiedzieć, że jego bohaterem będą lubostrońskie schody. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach i do Pałacu w Lubostroniu.

[:]